Kolo pro život 2023

16.6.2023 |

V sobotu 17. 6. 2023 pořádá organizace Kolo pro Život cyklistický závod Bikefest Hluboká Kooperativy. Nejdelší trasa má 54 km, nejkratší 15 km. Speciální závody jsou připraveny také pro děti, a to v několika věkových kategoriích. Na akci se hrdě podílíme coby oficiální dodavatelé tohoto cyklistického seriálu.

Účastníci si mohou užít jinak uzavřené obory Lesů ČR a pobřeží Vltavy. Na každého odvážlivce čeká medaile, fanoušci pak ocení občerstvení a doprovodný program v areálu. Ten zahrnuje adrenalin park, adventure minigolf nebo plážový volejbal. Bonusem je pak samotný areál zámku Hluboká, v jehož blízkosti najdeme i ZOO.

Kolo pro život pořádá již od roku 2000 víkendové akce pro amatérské nadšence do cyklistiky. Na své si na nich přijdou závodníci jekéhokoli věku i úrovně, ale také ti, kdo se přijeli jen podívat. Samozřejmostí je vždy bohatý doprovodný program.

V sobotu 10. 6. 2023 uspořádala organizace ve spolupráci s Petr Čech Sport již třetí ročník L’Etape Czech Republic by Tour de France. Amatérští cyklisté z celé republiky, stejně jako fanoušci, měli možnost si na vlastní kůži zažít atmosféru Tour de France. Na start se postavily téměř 3000 závodníků, mezi nimiž nechyběla ani rychlobruslařka Martina Sáblíková nebo cyklisté Zdeněk Štybar a Ján Svorada.

Podívejte se, jak vypadala letošní česká etapa Tour de France: