Informace o spuštění nového vjezdového systému

Hlavní změnou oproti dosavadnímu systému je způsob platby za vjezd/parkování v areálu. Platba se neuskutečňuje při vjezdu, ale při výjezdu, a to u jedné ze tří pokladen umístěných v areálu viz mapa.

Jak bude fungovat celý systém?

Při vjezdu do areálu u vjezdových terminálů obdržíte lístek, který následně slouží pro platbu a potvrzení k výjezdu z areálu. Ceny jsou odlišené podle druhu dopravního prostředku (osobní automobil, dodávka a kamion). Systém si sám zkontroluje infrazávorou výšku vozidla a přidělí Vám příslušný lístek.

Areál je pro veřejnost otevřen od 4:00 do 18:00. Cena za jednorázový vjezd (viz níže) platí pouze v tuto dobu. Pokud Vaše vozidlo zůstane v areálu po uplynutí tohoto časového úseku, k ceně za vjezd se přičte ještě cena za parkování (viz níže). Po uhrazení máte 30 min na výjezd z areálu. Mezi 18:00 a 4:00 vjezd pouze pro zaměstnance a zásobování, pro veřejnost uzavřeno.

Ceny vjezdu:
Osobní automobil: 25 Kč
Dodávka: 40 Kč
Kamion: 90 Kč
Parkování:
Osobní automobil: 40 Kč
Dodávka: 60 Kč
Kamion: 135 Kč

 

Je také možnost zakoupení měsíčních předplatných vjezdových a parkovacích karet:

Ceny vjezdových karet:
Osobní automobil: 300 Kč
Dodávka: 650 Kč
Kamion: 1 300 Kč
Parkování:
Osobní automobil: 1 000 Kč
Dodávka: 1 900 Kč
Kamion: 3 100 Kč

 

Vjezdová karta platí v časovém úseku od 4:00 do 18:00. Parkovací karta je časově neomezena, ale dostupná pouze pro dodavatele, obchodní partnery a zaměstnance firem areálu Velkotržnice. Za tyto čipové karty se vybírá kauce 100 Kč. Karta Vám zůstane a Vy ji poté pravidelně dobíjíte na každý následující měsíc (na vrátnici Velkotržnice). Předplatné karty fungují automatickým načítáním SPZ přiřazeného vozu pro vjezd i pro výjezd. V případě, že kamera nedokáže SPZ přečíst, kartu přiložíte u terminálu na označené místo a systém Vám závoru otevře.

Pořízení těchto karet je možné přímo na vrátnici Velkotržnice, kde s našimi zaměstnanci vyplníte jednoduchý registrační dotazník. (jméno/název firmy, SPZ, druh vozidla, kontakt)

Stáhnout registrační dotazník

Kontakt pro objednávky předplatných karet: